JUMIDA - Pracownik biurowy w dziale handlowym

Opis stanowiska:
- Tworzenie i obsługa zamówień produktowych i ścisła współpraca z magazynem,
- Stała współpraca z przedstawicielami handlowymi firmy,
- Sporządzanie faktur, zamówień, ofert itd.
- Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura i pozytywny wizerunek firmy,
- Obsługa korespondencji, faktur i innych dokumentów firmowych,
- Stała współpraca z kurierami,
- Zarządzanie zaopatrzeniem biura,
Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie,
- Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych oraz pakietu Microsoft Office, a szczególnie Excel i Office
- Doświadczenie w handlu
- Bardzo dobra znajomość programu fakturowo-magazynowego SUBIEKT
- Dobra organizacja pracy, działanie pod presją czasu, wielozadaniowość,
- Budowanie dobrych relacji z klientami oraz współpracownikami firmy,
- Szybka zdolność uczenia się i poznania asortymentu firmy.
Oferujemy:
- Pracę w dobrej atmosferze, zgrany zespół z dużym poczuciem humoru,
- Dogodne warunki wynagrodzenia, na pewno dojdziemy do kompromisu,
- Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
- Wsparcie merytoryczne, szkolenie oraz życzliwą pomoc przy wdrażaniu się w struktury firmy,

Autor: JUMIDA

Telefon:

Dodano: 15.04.2024, godz. 14:04

Ważne do: 22.04.2024

Wyświetleń: 61

ID: #9808

Edytuj